Urlop w Bieszczadach – Wołkowyja

W Polsce jest mnóstwo ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Można je znaleźć nad morzem, na Mazurach czy też w górach. Ludzie mają różne upodobania, dlatego też na urlop wybierają się w różne miejsca. Bardzo ciekawą propozycją są Bieszczady, które kuszą wszystkich amatorów pieszych wędrówek po górach, ciszy, spokoju i świeżego powietrza. Na tym terenie jest wiele ciekawych miejsc, ale jedna miejscowość o nazwie Wołkowyja, szczególnie przyciąga turystów. Leży ona w województwie podkarpackim, w gminie Solina. Jej dużym atutem jest właśnie lokalizacja, ponieważ wieś ta ze wszystkich stron jest otoczona górami, poza tym leży ona nad jeziorem Solińskim.

Co roku do tej małej miejscowości, przybywają tabuny turystów z całego kraju, bo panują tu idealne warunki do odpoczywania i aktywnego spędzania czasu. Mimo, że miejscowość ta jest bardzo mała to można w niej znaleźć bardzo wygodne noclegi w stosunkowo wysokim  standardzie. Wołkowyja to przede wszystkim pokoje w małych pensjonatach. Zapewniają odpowiednią dozę prywatności, są przytulne, często można w nich liczyć na domowe, pyszne posiłki. Poza tym koszt takiego noclegu jest dosyć niski, co jest dodatkowym atutem. Poza tym w Wołkowyi można sobie także wynająć domek letniskowy. To bardzo interesują propozycja, szczególnie że wiele z nich zlokalizowanych jest nad samym jeziorem Solińskim. Nic więc dziwnego, że taka oferta wzbudza szczególne zainteresowanie. Domek letniskowy można sobie wynająć na dowolny okres czasu, czym dłuższy pobyt, tym większy rabat klient może uzyskać. W czasie sezonu ceny są nieco wyższe, niż poza nim, warto to wziąć pod uwagę, zanim zdecydujemy się na spędzenie urlopu w tej miejscowości. Baza noclegowa oferuje też prywatne kwatery na wynajem. Właściciele swoich domów udostępniają turystom część albo całość swojego mieszkania na określony czas. Takie noclegi są stosunkowo tanie, jednak w takim wypadku trzeba szczególną uwagę poświęcić utrzymaniu porządku w wynajmowanym domu i uniknięcia wyrządzenia jakichkolwiek szkód. Wołkowyja to przepiękna miejscowość, w której można wspaniale się zrelaksować. Ceny za pokój nie są tu wygórowane, a na turystów czeka tu wiele ciekawych atrakcji, szczególnie związanych z jeziorem Solińskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>